День цивільного захисту

Дата: 19.04.2019 08:43

Щоб навчити дітей діяти зібрано та рішуче, не розгубитися у випадку виникнення надзвичайних ситуацій, 15 квітня в Ушомирській гімназії відбувся День цивільного захисту.

Учні та педагогічний колектив гімназії удосконалили свої теоретичні знання і практичні навички щодо дій в умовах екстремальних ситуацій, перевірили здатність грамотно і чітко діяти, щоб захистити своє здоров'я та життя.

Спочатку гімназистам представники Коростенської міськрайонної організації товариства Червоного Хреста України (голова Червоного Хреста Шкуратова Людмила Миколаївна та тренер-волонтер першої долікарської допомоги Романенко Катерина Юріївна) провели показові заняття з надання первинної медичної допомоги.

Згодом, представники Коростенського міськрайонного відділу управління ДСНС України в Житомирській області (капітан служби ЦЗ Понось Артем, старший прапорщик служби ЦЗ Кривошиєнко Олег Григорович, сержант служби ЦЗ та рятувальник Наумчук Андрій Анатолійович) продемонстрували: автомобіль для гасіння пожеж, спеціальний одяг пожежника, гасіння вогню за допомогою вогнегасника та пожежної машини. Фото без опису