Святкування Різдва Христового

Дата: 08.01.2019 18:24

Святкування Різдва Христового стало традицією в Ушомирській громаді.
Цього року колядувати в Ушомир, центр громади, прибули представники з усіх сіл, які увійшли до складу ОТГ, а також гості з сусідньої Горщиківської громади та Веселівської сільської ради, яка прийняла рішення про приєднання до Ушомирської громади.
Колядники колоритно в’їжджали на конях, з імпровізованої сцени під відкритим небом лунали старовинні колядки, віншування усій громаді. Учасники свята колядували, славили народження Христа, зичили один одному добра і благополуччя в Новому році. Господарі дійства щедро віддячували колядників смачною колядою. Гуляння біля багаття, куштування куті і узвару тривало до пізнього вечора.
Традиційно, і на цей раз свято відбулося під патронатом народного депутата В. Ю. Арешонкова.
Це духовне єднання громади, збереження правічної мудрості наших предків, що нині гуртує представників різних поколінь та відроджує народні традиції краю.Фото без опису