Молода сім’я отримала нове житло.

Дата: 19.12.2018 16:19

Фото без опису  Велика увага в Ушомирській громаді приділяється питанню соціального захисту громадян, зокрема і дітей сиріт та осіб з їх числа. Найбільшою проблемою цих дітей є налагодження самостійного життя, відсутність житла та підтримки близьких людей.

За підтримки та на умовах співфінансування з обласного бюджету, в рамках цільової соціальної програми забезпечення житлом дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування та осіб з їх числа, затвердженої депутатами Ушомиорської сільської ради, в с. Купище було придбано житловий будинок молодій сім’ї Іскоростенських , яка гостро потребувала допомоги. Адже після закінчення навчання у них не було житла, практично були відсутні належні умови проживання молодого подружжя з дитиною.

За ініціативи та підтримки сільського голови, керівництва громади, було проведено якісний ремонт приміщення, придбано меблі, предмети першої необхідності. І знаковим є те, що 19 грудня, на велике православне свято, Святий Миколай  передав молодій родині ключі від нового будинку. Дякуючи небайдужим благодійникам в особі керівництва ТОВ «ВП Полісся», приватним підприємцям  магазинів «Новобуд» та «Вікторія» м. Коростеня, в новому будинку були створені всі необхідні умови для комфортного проживання молодих батьків та дитини. Ця подія стала ще одним підтвердженням небайдужого ставлення керівництва громади до проблем її жителів, підтримки найбільш незахищених категорій громадян.