Коростенський район, Житомирська область

Миколай дарує радість дітям

З першим снігом і морозами приходять в Україну зимові свята. Головним та найбільш очікуваним для дітвори є свято Миколая. В Ушомирській громаді дорослі докладали всіх зусиль, щоб  це свято справді стало казковим і незабутнім, щоб у кожну оселю, до кожної дитини прийшло справжнє диво.

Святий Миколай завітав у дошкільні навчальні заклади громади, роздаючи подарунки, на які діти чекали впродовж усього року. Разом з подарунками Святий Миколай бажав дітям бути чемними, робити добро, не ображати нікого та бути слухняними.

Всі діти отримали ласощі від Чудотворця Миколая. А найбільше здивувалася дошкільна малеча, коли на свято у дитячі садочки завітав дідусь Миколай і разом зі своїми  помічниками подарував дітям багато іграшок та солодощів. Ще довго дітвора буде згадувати казкового дідуся, який подарував їм чудове і незабутнє свято.