Коростенський район, Житомирська область

Семінар учителів української мови та літератури закладів загальної середньої освіти Ушомирської ОТГ відбувся у формі воркшопу "Осінній вернісаж методичних сюжетів" (інтерактивні методи навчання). У роботі семінару взяли участь спеціаліст відділу освіти, молоді і спорту , керівник методичної служби Самченко Л.В., переможець районного та учасник обласного туру Всеукраїнського конкурсу "Учитель року-2018" , вчитель Поліської СЗШ І-ІІІ ст Білошицька А.О. та вчителі шкіл громади. У ході семінару присутні переглянули самопрезентації вчителів Гулянецької СЗШ І-ІІІ ст Ярошенко Т.В. та Шарло Л.С., відвідали уроки української мови та літератури у 7 і 8 класах. Лекцію з використанням мультимедійної презентації про креолізовані тексти,кроссенси ,теги слів,мнемотехнології та лайфаки прочитала працівник методичної служби ( гуманітарний цикл) Башинська Г.А. Учасники семінару схвально відгукнулися про отриману нову корисну інформацію.