Ушомирська громада
Коростенський район, Житомирська область

2 жовтня 2018 року в адмінприміщенні с. Поліське Ушомирської сільської ради розпочала свою роботу поліцейська станція.

Нове службове приміщення отримали дільничні офіцери та групи реагування патрульної поліції Коростенського ВП ГУ НП в Житомирській області. За сприяння Ушомирської сільської ради було створено всі необхідні умовидля ефективної роботи цього «мікровідділення» поліції. Ремонт, меблі та обладнання закупила територіальна громада, яка покладає великі надії на роботу новоствореного підрозділу поліції. Працівники поліцейської станції обслуговуватимуть майже 6,5 тис. осіб, які входять до складу Ушомирської територіальної громади.
Розміщення новоствореної поліцейської станції саме у Поліському не є випадковим. Хороша транспортна розв’язка дозволяє оперативніше дістатися до віддалених населених пунктів громади. Тепер правоохоронці швидше реагуватимуть на правопорушення у віддалених населених пунктах, а населенню буде значно простіше отримати допомогу поліції.
Жителі 27-ми населених пунктів Ушомирської сільської ради відтепер мають можливість у будь-який час доби звернутися за допомогою до правоохоронців. Відкриття поліцейської станції – це перший крок до зміни системи взаємовідносин між громадянським суспільством і поліцейськими.« повернутися до списку новин