Дата: 11.09.2018 10:43

Фото без описуОголошення
про конкурс на заміщення вакантної посади директора Жабчанського навчально-виховного комплексу

Відділ освіти, молоді і спорту Ушомирської сільської ради оголошує конкурс на заміщення вакантної посади директора Жабчанського навчально-виховного комплексу, знаходиться за адресою: Житомирська область, Коростенський р-н.,с Жабче, вул.Юрасова 47. Інформація про основні функціональні обов’язки директора, розмір та умови оплати праці надається відділом освіти, молоді і спорту.

Посаду керівника закладу освіти може обіймати особа, яка є громадянином України, вільно володіє державною мовою, має вищу освіту на рівні магістра, стаж педагогічної роботи не менше трьох років, а також організаторські здібності, фізичний і психічний стан якої не перешкоджає виконанню професійних обов’язків.
           Перелік документів, які необхідно подати для участі в конкурсі (оригінали та копії):
                  - заява про участь у конкурсі;
                  - мотиваційний лист про участь у конкурсі довільної форми;
                  - паспорт громадянина України;
                  - автобіографія;
                  - документ про освіту;
                  - трудова книжка;
                  - довідка про відсутність судимості;
                  - перспективний план розвитку закладу освіти;
                  - особистий листок з обліку кадрів;
                  - дві фотокартки розміром  3x4;
                  - військово-обліковий документ (за наявності).
                  - письмова згода на обробку персональних даних відповідно до Закону України «Про захист персональних даних»
          Особи можуть подавати додаткову інформацію щодо своєї освіти, досвіду роботи, професійного рівня і репутації (характеристики, наукові публікації тощо).
          Документи для участі у конкурсі приймаються протягом 30 календарних днів з дня оприлюднення оголошення на офіційному сайті Ушомирської громади за адресою: Житомирська обл., Коростенський р-н., с.Ушомир, вул.Березюка 15, відділ освіти, молоді і спорту Ушомирської сільської ради.
          Дата і місце проведення конкурсного відбору учасникам конкурсу будуть повідомлені додатково.
          Контактна особа – Вербовенко І.В. (тел. 0969047511),електронна пошта ushomirvo@ukr.net
          Етапи проведення конкурсу:
                 - прийняття та розгляд документів від осіб, які бажають взяти участь у конкурсі (30 календарних днів);
                 - перевірка поданих документів на відповідність установленим законодавством вимогам (5 робочих днів);
                 - проведення конкурсного відбору (письмова перевірка на знання законодавства; співбесіда з конкурсною комісією);
                 - визначення переможця конкурсу;
                 - оприлюднення результатів конкурсу.