День знань - особливе свято!

Дата: 03.09.2018 16:01

Фото без описуШвидко промайнуло тепле літо. Довгожданий дзвоник покликав школярів та вчителів до наполегливої та важливої праці. Усі навчальні заклади Ушомирської ОТГ повністю готові до нового навчального року, оновлені школи і садочки та затишні класи зустрічають своїх учнів. День знань - особливе свято! Завжди яскравий, насичений емоційністю та хвилюючою атмосферою. Голосно звучить урочиста музика, звідусіль лунають теплі поздоровлення i кожне людське серце, хвилюючись відгукується на заклик першого дзвінка! У цей день від всієї душі хочеться побажати успіхів у навчальному процесі та щоб новий навчальний рік приносив тільки приємні враження!