Ушомирська громада
Коростенський район, Житомирська область

Профілактика злочинності та правопорушень в дитячому середовищі.

      В рамках проведення профілактичних заходів «Канікули», «Урок», з метою профілактики негативних явищ в дитячому середовищі, попередження скоєння неповнолітніми правопорушень та злочинів, працівниками служби у справах дітей виконавчого комітету Ушомирської сільської ради спільно з старшим інспектором з ювенальної превенції Коростенського ВП ГУ НП в Житомирській області Яценко О.В. було організовано та проведено зустріч з батьками та дітьми із сімей, які опинилися у складних життєвих обставинах.

       Під час заходу начальник служби у справах дітей Шинкар Р.П. ознайомив батьків та дітей з правовими та морально-етичними наслідками невиконання батьківських обов’язків. Всі діти являються вихованцями інтернатних закладів, мають девіантну поведінку та негативну репутацію за місцем проживання. З кожною дитиною було проведено індивідуальні бесіди, роз’яснено необхідність належним чином поводитися в громадських місцях, не порушувати дисципліну, виконувати доручення батьків.

        Інспектором поліції Яценко О.В. було складено адміністративні протоколи щодо батьків за ст. 184 КУпАП (неналежне виконання батьківських обов’язків), які будуть спрямовані до суду.     



« повернутися до списку новин