Коростенський район, Житомирська область

До відома жителів громади

Відповідно до  постанови Кабінету Міністрів України від 23.11.2016 року №854 «Деякі питання санаторно-курортного лікування та відпочинку громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи» з 01.01.2018 року вводиться в дію норма щодо отримання постраждалими громадянами компенсації замість санаторно-курортної путівки, тобто, особа матиме право самостійно обирати чи отримувати послуги із санаторно-курортного лікування чи отримувати компенсацію.

У зв’язку з вище зазначеним, управління праці та соціального захисту населення Коростенської  райдержадміністрації  просить посприяти в інформуванні постраждалих громадян щодо змін в чинному законодавстві в частині санаторно- курортного лікування.

До 15 жовтня 2018 року проводиться прийом документів  на 2019 рік для забезпечення путівкою на оздоровлення  чи  на отримання компенсації замість санаторно-курортної путівки.    Громадяни, віднесені до категорії 1 подають:

-заяву про взяття на облік за  встановленою формою;

- довідку  для одержання путівки на санаторно- курортне лікування за формою    070/0;

- копію посвідчення громадянина, віднесеного до категорії 1 (із вкладкою);

- копію паспорта.

Один з батьків дитини з інвалідністю, інвалідність якої пов’язана з Чорнобильською катастрофою подають:

-заяву про взяття на облік для отримання путівки за  встановленою формою;

- довідку  для одержання путівки на санаторно- курортне лікування за формою   070/0;

- копію посвідчення  дитини з інвалідністю  (із вкладкою);

- копію свідоцтва про народження  або копію паспорта дитини з інвалідністю;

- копію паспорта одного з батьків або особи, яка їх заміняє;

- довідку про склад сім’ї  або зареєстрованих у житловому приміщенні осіб

З питань оздоровлення громадян,  які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи звертатися до  управління праці та соціального захисту населення  райдержадміністрації  (вул.. Франка, б.5, каб.11. телефон для довідок 4-69-21)