Свято волейболу відбулося в Ушомирській громаді

Дата: 29.06.2018 20:06

Свято волейболу відбулося в Ушомирській громаді, яке було присвячене Дню Конституції та Дню молоді. В програмі свята змагання з волейболу на Кубок пам’яті кандидата в майстри спорту Рака Леоніда Пилиповича. Серед почесних гостей вихованці тренера – перший паросток школи Л.П.Рака Кутишенко С.І. – випускник 1963 року, Остапенко М.П. – заслужений працівник фізичної культури та спорту, заслужений тренер України, тренер жіночої дефлімпійської збірної України , Туровський В.В. – 12 років очолював федерацію волейболу України.
Фотовиставка «Історія волейболу» допомогла всім згадати спортивне минуле.
Перше місце серед чоловічих команд виборола команда з міста Чернігова, капітаном якої є вихованець школи Л.П.Рака Остапенко А.П.. Серед юнацьких команд перше місце зайняла команда села Ушомир, тренером якої є Широких Ж.В., також вихованка школи Л.П.Рака.
Свято відбулось під патронатом народного депутата В.Ю.Арешонкова, партнер свята ТОВ «Лляний край», організатором свята була Ушомирська сільська рада, сектор у справах сім’ї, молоді та спорту Коростенської райдержадміністрації.
Свято вдалося і всі отримали спортивний заряд і чудовий настрій.Фото без опису