Дата: 24.05.2018 11:43

Виконавчий комітет Ушомирської сільської ради оголошує конкурс на заміщення вакантної посади директора інклюзивно-ресурсного центру Ушомирської сільської ради.
Місце знаходження інклюзивно-ресурсного центру: с. Поліське, вул. Жмаченка, 50.
Основні вимоги:
- Вища педагогічна освіта не нижче ступеня магістра або освітньо-кваліфікаційного рівня спеціаліста за спеціальністю «Спеціальна освіта», «Корекційна освіта», «Дефектологія», «Психологія» та стаж роботи не менше 5 років за фахом.
Звертатися за адресою: с.Ушомир, вул. Березюка, 15
Особам, які бажають взяти участь у конкурсі, необхідно подати до Ушомирської сільської ради такі документи: заява про участь у конкурсі, особистий листок обліку кадрів, автобіографія, копія диплома про освіту, копія паспорта, копія ідентифікаційного номера, письмова згода на обробку даних, фотографії 6х4 2 шт., копія трудової, інші документи передбачені чинним законодавством.
Документи приймаються протягом 30 календарних днів від дня опублікування на офіційному веб-сайті.
Додаткова інформація щодо основних функціональних обов’язків та умов оплати праці надається за телефоном: 096-904-75-11