приєднання сільських громад до міста обласного значення Коростень

Дата: 06.06.2018 15:02

Ми запускаємо процес Фото без опису. Сьогодні в рамках круглого столу обговорили з головою Коростенької РДА Sergiy Dmitruk, Коростенським міським головою Володимир Москаленко, представниками Житомирське регіональне відділення Асоціації міст України, головами сільських громад питання добровільного приєднання до міста обласного значення та діючих об'єднаних громад. Відбулася презентація на тему: Добровільне приєднання громад до міст обласного значення: Відкриття можливостей для розвитку сільських територій.

Тішить, що значна частина сільських голів бачить перспективу розвитку сільських територій в потужній Коростенській міській ОТГ, а відтак за результатами проведеного заходу знайшли порозуміння та домовились розпочинати процес приєднання суміжних сільських громад. Правду кажучи були й такі сільські голови, які досі по повній програмі зрадофілили словами: "Хто нам дасть гарантії, що все буде добре?". На що голова Ушомирської ОТГ Людмила Рафаїлівна відповіла, що на початку створення Ушомирської ОТГ ніхто й гадки не мав, що буде за кілька років. Але повіривши тоді в реформу децентралізації влади, вони змогли всього за 2017 рік реалізувати десятки найрізноманітніших проектів, згуртуватись навколо вирішення проблем та власним прикладом показити неперевершені успіхи.