Ушомирський заклад дошкільної освіти "Сонечко"

Дата: 30.05.2018 16:52

Фото без описуУшомирський заклад дошкільної освіти "Сонечко" милує око оновленим зовнішнім виглядом. Адже забезпечення комфортних, а головне - безпечних умов для навчання та виховання дітей - одне з головних завдань Ушомирської громади. Для створення цих умов у садочку було проведено термосанацію, замінено покрівлю, впорядковано дитячі майданчики. Наразі у закладі дошкільної освіти "Сонечко" виховується 65 дітей.
30 травня у дитячому садку відбувся бал випускників. 21 вихованець садочка у цьому році сяде за шкільні парти.
Святково прибраний зал, зворушені батьки, схвильовані діти. Свято пройшло у святковій, радісній атмосфері і назавжди залишиться світлим спомином у серцях дітей.