Різдво Христове

Дата: 07.01.2018 15:12

Христос народився! Славимо Його! Вже стало традицією в Ушомирській громаді разом відзначати Різдво Христове. В цьому році на святкування з’їхалися до села Бондарівки колективи сіл громади: Ушомира, Ковбащини, Гулянки, Жабче, Вишневого, Калинівки, Пугачівки, Ришавки,Охотівки, Ушиці, вчительський колектив Гулянецької школи, Бондарівки. Всіх присутніх зі святом привітали помічники народного депутата В.Ю.Арешонкова, голова райдержадміністрації С.В.Дмитрук, заступник голови Н.А.Тертична, колектив районного відділу культури та представники сусідньої Горщаківської ОТГ. Це була знаменна подія для всієї Ушомирської громади, а особливо для жителів с.Бондарівка. Бажаємо всім миру, добра та Божої благодаті!