Село Ришавка- відкриття після ремонту адмінприміщення , в якому розмістилися бібліотека і ФАП.

Дата: 27.10.2017 14:13

«Прийшла осінь – пора збирати урожай». Цей вислів став актуальним в селах Ушомирської ОТГ. Протягом весни-літа практично в усіх найвіддаленіших селах громади відбувалися реконструкції, монтажі, ремонти будівель соціальної сфери, зокрема ФАПів, клубів, бібліотек, сільських рад та інших місць суспільного користування. Роботи тривали на різних об’єктах від декількох днів до місяців і все спільними зусиллями небайдужих односельчан, працівників закладів соціальної сфери, підтримки депутатів сільської ради та підприємців громади. Тож, після наполегливої праці Ушомирська громада презентує свої «врожаї».

Так, 27 жовтня у селі Ришавка Ушомирської ОТГ відбулося символічне відкриття після ремонту адмінприміщення сільської ради, в якому розмістилися бібліотека і ФАП, здійсненого спільними зусиллями сільських жителів та працівників закладів соціальної сфери села. Зокрема було переоблаштовано та відремонтовано приміщення ФАПу, бібліотеки, залу урочистих подій, перекрито підлогу, виконано зовнішні й внутрішні штукатурні роботи та все це естетично оформлено.Фото без опису