Прозорість і підзвітність

Дата: 25.07.2024 09:25

Прозорість і підзвітність – це необхідність сьогодення. У питанні використання коштів державного та місцевого бюджетів потрібно діяти злагоджено, відкрито і прозоро.

Фото без опису

Принцип прозорості та відкритості закладено у ЗУ «Про доступ до публічної інформації», «Про інформацію», «Про публічні закупівлі», «Про державну службу» та інших.

Саме з метою моніторингу та контролю за належним використанням бюджетних коштів усіх рівнів, недопущення корупційних проявів в Коростенській районній державній адміністрації створена робоча група «Прозорість і підзвітність".

Ознайомитись з відповідною інформацією можна за посиланням на вебсайті Коростенської РВА: https://korostenska-rda.gov.ua/prozorist-i-pidzvitnist-10-26-48-03-11-2023/