компенсація за облаштування робочих місць для дюжей з інвалідністю

Дата: 25.07.2024 09:18

Для сприяння професійній реалізації людей з інвалідністю та усунення бар’єрів на робочому місці служба зайнятості реалізує програму компенсації роботодавцям витрат за облаштування робочих місць для працевлаштованих осіб з інвалідністю 1 та 2 груп.
Ця програма є суттєвою фінансовою підтримкою роботодавців, адже передбачає компенсацію витрат на створення/пристосування робочих місць для зазначених працівників і надає можливість зробити для них максимально комфортне та безпечне робоче середовище. Для співробітників з інвалідністю можна придбати необхідні їм меблі, обладнання, допоміжні засоби, а держава компенсує їх вартість.
Відповідно до умов програми, роботодавець може отримати компенсацію за облаштування робочого місця за працевлаштованих людей з 1 групою інвалідності — до 120 тис. грн, з 2 групою інвалідності — до 80 тис. грн.
Отримати цю фінансову підтримку можна швидко і просто - через портал Дія. Для цього роботодавцю необхідно:
• зареєструватися або авторизуватися на порталі Дія за допомогою КЕП;
• заповнити заяву: вказати дані про працевлаштовану особу з інвалідністю та облаштоване робоче місце;
• прикріпити копії документів, які підтверджують працевлаштування особи з інвалідністю, її групу та купівлю обладнання для облаштування робочого місця;
• вказати IBAN розрахункового рахунку роботодавця;
• підписати заяву КЕПом.
Рішення буде ухвалене впродовж 10 робочих днів, в разі позитивного - кошти надійдуть на розрахунковий рахунок впродовж 5 робочих днів.
Також роботодавець може отримати компенсацію через подання заяви до центру зайнятості за місцем провадження діяльності в паперовій або електронній формі.
За детальною консультацією звертайтеся до фахівців центру зайнятості,
наші контакти: 096-001-24-94, 044-244-94-84

****************************************************************

Загалом в Україні завдяки даній програмі для 850 людей з інвалідністю покращено умови праці та адаптовано робочі місця під потреби працівника.

Детальніше про компенсацію

Заяву на отримання компенсації можна подати онлайн