#плічопліч: Переможці та призери «Пліч-о-пліч» збирайте валізи до літнього табору

Дата: 02.07.2024 11:50

Фото без опису

Переможці та призери «Пліч-о-пліч Всеукраїнських шкільних ліг» отримали унікальну можливість провести незабутній час у літньому таборі «Пліч-о-пліч». Зокрема, юні спортсмени з Коростишівського Ліцею №5, які здобули срібло на змаганнях зі спортивного орієнтування, вже готуються до цієї захоплюючої подорожі.

Літній табір «Пліч-о-пліч – це більше, ніж просто відпочинок. Учасників чекає комплексна програма, яка поєднує активний відпочинок із  тренуваннями та інтелектуальним розвитком. Здоровий сон, свіже повітря і неймовірні краєвиди створять ідеальні умови для відновлення сил.

Табір пропонує спільні тренування, які не тільки підвищать фізичну форму наших спортсменів, але й сприятимуть згуртованості й командному духу.

Літній табір «Пліч-о-пліч» стане місцем, де учасники не лише відпочиватимуть, але й знайдуть нових друзів, поділяться досвідом й отримають незабутні враження.

#разомпереможемо #плічопліч #шкільніліги #scl #scl_табір

Фото без опису