Україна впевнено рухається до повноправного членства в Європейському союзі.

Дата: 26.06.2024 09:24

Фото без описуУкраїна впевнено рухається до повноправного членства в Європейському союзі. Початок фактичних перемовин про умови членства в рамках міжурядової конференції є важливою дипломатичною та політичною перемогою нашої країни.

Дякуємо нашим захисникам, які вистояли у найважчі часи та продовжують нищити ворога зараз за те, що дали можливість президенту, уряду, парламенту, дипломатам та громадським діячам об’єднати зусилля та досягнути такого важливого для майбутнього України результату.

Наша Держава завжди була та буде Європейською країною і ніхто не зможе стати нам на заваді.