Дата: 18.09.2023 16:21

Міністерство охорони здоров'я України спільно із Державним підприємством "Український науково-дослідний інститут медицини транспорту" з 13 по 19 листопада цього року в Україні проведуть другий етап всеукраїнського Тижня безпеки дорожнього руху.

Фото без опису

У рамках II Десятиліття дій по забезпеченню безпеки дорожнього руху, проголошеного Генеральною Асамблеєю ООН, світове товариство реалізує низку заходів, спрямованих на скорочення кількості смертей та травм у результаті дорожньо-транспортних пригод на 50 відсотків до 2030 року.

У травні 2023 року Україна долучилася до проведення VII Глобального тижня безпеки дорожнього руху, який сприяє реалізації глобальної мети Десятиліття.

Під час Тижня планується проведення різноманітних заходів серед яких: круглий стіл, міжнародна науково-практична конференція, семінари-практикуми, єдиний національний урок у всіх загальноосвітніх навчальних закладах, підсумок конкурсу в рамках національного проєкту "Безпечна країна" та інше.

Сайт організатора: https://medtransvp.com.ua/en/