Перша леді Олена Зеленська взяла участь у новому спецпроекті «Vogue Україна»

Дата: 27.10.2021 12:19

Фото без опису

Перша леді Олена Зеленська взяла участь у новому спецпроекті «Vogue Україна», присвяченому героям Паралімпіади в Токіо.

.

В інтерв’ю дружина Президента зокрема розповіла, чому проект «Без бар’єрів» став одним з основних у її діяльності та що може зробити кожен з нас, щоб життя людей з інвалідністю ставало кращим.

«Про кожного з паралімпійців можна знімати фільм, у кожного – своя сильна особиста історія. Я мрію, щоб на зошитах наших школярів був не Роналду, а Максим Крипак. Коли спілкуєшся з ними, розумієш, що це світлі, життєрадісні люди, і хочеться зробити для них якомога більше», – розповіла перша леді.

Фото без опису

Повний текст інтерв’ю можна прочитати у свіжому листопадовому номері журналу «Vogue Україна».

Електронна версія за посиланням: https://bit.ly/3jEWGd8

FacebookTwitterПоширити