30 вересня Україна відзначатиме Всеукраїнський день бібліотек!

Дата: 29.09.2021 20:04

Напередодні свята Ушомирська бібліотечна родина зібралася на святковому заході. У душевному спілкуванні лунали вітальні слова, шанувався професійний хист бібліотекаря та віншувалися відзнаками фахівці бібліотечної справи.

Возможно, это изображение (торт)

Возможно, это изображение (12 человек, в том числе Оксана Кутишенко, люди стоят, цветок и на открытом воздухе)

Возможно, это изображение (19 человек, в том числе Лидия Власенко, Оксана Змеевская и Оксана Кутишенко и люди стоят)

Возможно, это изображение (роза и эустома)