Відбулась нарада працівників закладів культури Ушомирської громади.

Дата: 02.03.2021 10:00

Сільський голова представила начальника відділу культури, туризму, бібліотечної справи та охорони культурної спадщини Оксану Змеєвську.

В ході наради підведено підсумки роботи закладів культури та бібліотечних установ за 2020 рік. Було зазначено, що за минулий рік в громаді проведена велика робота з поповнення матеріально-технічної бази та ремонтів закладів культури. В період пандемії заклади культури працюють дистанційно. Їх діяльність систематично висвітлюється в мережі Інтернет. Творче повсякдення працівників культури Ушомирської громади в умовах карантину досить насичене.

Оксана Змеєвська акцентувала увагу на сучасних формах клубної роботи та обговорила робочий план на 2021 рік. План заходів з огляду на впровадження карантинних обмежень скориговано. Працівники клубних установ з нетерпінням чекають закінчення карантину, щоб продовжувати радувати своїх глядачів приємними зустрічами та дарувати їм найкращі емоції.

Підсумки підведено! Плани роботи затверджено, тож працівникам закладів культури громади потрібно і надалі впроваджувати їх в життя.Возможно, это изображение (2 человека, люди стоят и в помещении)

Возможно, это изображение (6 человек, люди стоят и в помещении)

Возможно, это изображение (один или несколько человек, люди сидят и в помещении)

Возможно, это изображение (1 человек и в помещении)