Проаналізувавши прогнози синоптиків та інтенсивність опадів в найближчі дні, комунальна техніка вийшла на розчистку снігу цієї ночі.

Дата: 09.02.2021 09:36

Наразі розчищено від снігу села: Білошиці, Ходачки, Поліське, Рудня, Ковбащина, Пугачівка, Струмок, Садибне, Заріччя, Гулянка, Ушиця, ст.Ушиця, Броди, Першотравневе, Жабче.

Роботи тривають. Наразі розчищаємо дороги в с. Ушомир та Купище.

Техніка працює постійно для забезпечення безперешкодного та безпечного руху мешканців громади.

Велика подяка підприємствам - виробничій дільниці с. Веселівка корпорації «ТАСКО», філії «Іршанський гірничо-збагачувальний комбінат» АТ ОГХК, ТОВ "Валки-Ільменіт" СДП «Обрій», ПРАТ «Ушицький комбінат будівельних матеріалів» за співпрацю та надану спецтехніку , депутатам та жителям громади за розуміння та допомогу у ліквідації наслідків снігової стихії.

Тож просимо жителів зберігати спокій та проявляти терпіння та розуміння у цій ситуації, адже техніки не може одночасно бути в декількох місцях.

Возможно, это изображение (снег)