Доброго дня, громадо!

Дата: 31.08.2020 11:21

Після опівночі 31 серпня в Україні діє нове епідемічне зонування.

Відповідне рішення прийняли на позачерговому засіданні Державної комісії з питань ТЕБ та НС 27 серпня.

До помаранчевої зони потрапили місто Коростень, Житомирський та Коростенський райони Житомирської області.

Аби уникнути захворювання на коронавірусну інфекцію, дотримуйтеся основних правил:

– ретельно мийте та дезінфікуйте руки;

– носіть захисну маску в громадських місцях;

– уникайте великого скупчення людей та дотримуйтеся соціальної дистанції.

Дотримуйтесь і надалі протиепідемічних заходів, це допоможе не підвищувати рівня  захворюваності та прискорить повернення до звичного життя.

Бережіть себе та будьте здорові.На Закарпатті встановлено нові рівні епідемічної небезпеки поширення  COVID-19 - Карпатський об'єктив