Про підсумки проведення місцевого етапу фотовиставки «Україна – це ми!»

Дата: 22.01.2020 09:00

УШОМИРСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА

ВІДДІЛ ОСВІТИ, МОЛОДІ І СПОРТУ

Н А К А З

с.Ушомир

22 січня  2020 року                                                                           № 9

Про підсумки проведення

місцевого етапу фотовиставки

«Україна – це ми!»

Відповідно до Положення про обласний конкурс та фотовиставку «Україна – це ми!», плану роботи відділу освіти, молоді і спорту, плану роботи методичної служби відділу освіти, молоді і спорту на 2020 рік та з метою подальшого розвитку фотомистецтва, виявлення і підтримки нових талановитих фотомайстрів відділом освіти, молоді і спорту Ушомирської сільської ради було проведено конкурс в якому взяли участь учні Поліської СЗШ І-ІІІст., Гулянецької СЗШ І-ІІІст., Лісівщинської СЗШ І-ІІІст ім. О.Дубінчука, Купищенської СЗШ І-ІІст..

За  результатами конкурсу та  на підставі рішення журі

НАКАЗУЮ:

1.Визнати переможцями конкурсу, нагородити сувенірами та  дипломами відділу освіти, молоді і спорту:

І місце – Кособуцький Артем (Поліська СЗШ І-ІІІст.),

ІІ місце – 9 клас (Гулянецька СЗШ І-ІІІст.),

ІІ місце – Охріменко Валентин (Лісівщинська СЗШ І-ІІІст. ім.О.Дубінчука),

ІІІ місце – Жирова Вікторія (Купищенська СЗШ І-ІІст.).

2. Контроль за виконання даного наказу покласти на спеціаліста відділу освіти, молоді і спорту Станіславову Т.М..

Начальник відділу освіти,

молоді і спорту                                                                  Ірина Вербовенко