З 22 травня в Україні планують пом’якшити карантинні заходи, дозволивши роботу дошкілних закладів та проведення ЗНО

Дата: 20.05.2020 11:47

Про це повідомили міністр охорони здоров’я Максим Степанов під час брифінгу 14 травня, передає NV.ua.

Так, з 22 травня планують дозволити:

• роботу дошкільних навчальних закладів — дитячих садочків;
  • проведення зовнішнього незалежного оцінювання (ЗНО);
  • роботу громадського транспорту;
  • відкриття готелів, окрім хостелів, без функціонування ресторанів та спортивних залів;
  • проведення спортивних змагань без глядачів.

Степанов наголосив, що необхідно буде дотримуватись протиепідеміологічних правил:

• носіння масок;
  • соціальна дистанція;
  • дезінфекція антисептиками.

“Під кожну подію будуть розроблені чіткі критерії: як саме можна користуватися громадським транспортом чи проводити спортивні змагання. Ми будемо вимагати дотримання цих правил, бо йдеться про життя і здоров’я українців”, — додав міністр.

Нагадаємо, з 11 травня уряд пом’якшив карантин, проте заклади освіти залишились закритими.Працюватимуть спортзали, транспорт та великі магазини: названо ...