Про призупинення конкурсу на зайняття посади

Дата: 18.03.2020 16:53

Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я

18 березня  2020 року                  с. Ушомир                                            № 64а-о

Про призупинення конкурсу на

зайняття посади

Відповідно до  статті 42 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні,    на виконання постанови  КМУ від 11.03.2020 року №211 « Про запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID -19, спричиненої коронавірусом  SARS-CoV-2,  п.2 постанови  КМУ від 16.03.2020 року  №230 :

1. Призупинити  проведення конкурсу, оголошеного розпорядженням  сільського голови від 13.03.2020 року №59-о  « Про оголошення конкурсу на заміщення вакантної посади посадової особи місцевого самоврядування» на час карантину, встановленого Кабінетом Міністрів України відповідно до ст.29 Закону України « Про захист населення від інфекційних хвороб».

2.Головному спеціалісту з кадрової роботи відділу організаційно-кадрової роботи, військового обліку , паспортизації та юридичного забезпечення  оприлюднити розпорядження про призупинення конкурсу на заміщення вакантної  посади  спеціаліста-землевпорядника відділу земельних відносин, містобудування, архітектури, житлово-комунального господарства, благоустрою, комунальної власності, інвестиційного розвитку та охорони навколишнього середовища Ушомирської сільської ради  не пізніше ніж протягом наступного робочого дня з дня підписання відповідного розпорядження, розмістивши його на офіційному вебсайті Ушомирської сільської ради та повідомити це кандидатів.

3. Контроль за виконанням даного розпорядження залишаю за собою.

Сільський голова                                                                    Л. МАЛА

Новини - УВАГА! ВАЖЛИВА ІНФОРМАЦІЯ ВІД ДЕПАРТАМЕНТУ...