Коростенський міськрайонний відділ філії Державної станови «Центр пробації»

Дата: 05.02.2020 09:36

Коростенський міськрайонний відділ філії Державної станови «Центр пробації» у Житомирській області  5 лютого 2020 року відзначає 5-річницю з дня заснування інституту пробації.  Раніше зазначений вище  відділ мав назву Коростенський міськрайонний відділ з питань пробації Центрального міжрегіонального управління з питань виконання кримінальних покарань та пробації Міністерства юстиції.

Упевнені, що фаховий рівень, завзяття, цілеспрямованість, з яким працівники Коростенського міськрайонного відділу пробації здійснюють соціально-виховну роботу із засудженими та реалізацією інших заходів, спрямованих на виправлення засуджених, та запобігання вчиненню ними повторних кримінальних правопорушень.

Коростенський міськрайонний відділ філії

Державної установи «Центр пробації»

у Житомирській областіФото без опису