Дата: 15.06.2018 17:30

Фото без описуУ новоствореному Жабчанському НВК відбувся перший випуск вихованців дитячого садочка. Навчальний заклад був для дітей "другим домом". Адже за короткий період для всебічного розвитку та навчання дітей були створені всі необхідні умови: обладнаний дитячий майданчик, замінена покрівля, повністю замінене пічне опалення на водяне, впорядкована прилегла територія. У Жабчанському НВК, як і в інших дитячих садках громади, всі діти перебували протягом цілого дня і отримували повноцінне безплатне харчування за кошти Ушомирської сільської ради. Гарно і незабутньо пройшли випуски у дитячих садках громади. Зичимо нашим випускникам добре відпочити влітку і з новими силами прийти до школи! Хай щастить вам!